2015 рік ще навіть не почався, а нас уже цікавить інформація про нього. Важливими є питання, що стосуються виробничого календаря, так як 2015 рік може бути високосним і невисокосним. Звідси виникає питання: скільки календарних днів у 2015 році.

Високосний рік – парадокс, що приходить до нас раз на чотири роки. Відрізняється від звичайного він тим, що в ньому не 365 дн., а 366. Є один зайвий день – 29 лютого, так виходить спрадавніх часів. Звідки ж взялася ця невідповідність – згідно зі спостереженнями астрономів, річний відрізок становить 365 із чвертю днів. Так ось відсутня чверть доби відшкодовується завдяки високосному року.

І все ж таки скільки днів у 2015 році і чи буде він високосним. Здавалося б, додаткова доба нічого не зіпсує, вона взагалі може залишитися непоміченою. Чому ж тоді багатьох хвилює це питання – виявляється, у людства є ряд забобонів, пов’язаних із цим явищем. У цей період чекають нещасть, бід і катаклізмів. Одружитися, починати нові справи в цей час також вважається поганою прикметою.

Поспішаємо заспокоїти всіх забобонних у 2015 році буде 365 днів, оскільки останній раз високосний рік був в 2012. Відрахуємо чотири роки і отримуємо 2016 – це якраз і є дата найближчого високосного року .

Схожі статті: