Згідно з китайськими повір’ями і традиціями кожного року змінюється всевишній покровитель, що характеризує рік в особі тої чи іншої тварини. Звідси і цілком логічне запитання: “ Наступний 2015 рік кого за гороскопом “. Так уже склалося, що слідом за роком Коня приходить рік Кози (Вівці), і на цей раз покровителем 2015 р. буде саме дерев’яна Коза.

Наступний 2015 рік буде дуже активним і динамічним, повним сюрпризів у фінансовій та особистій сферах життя кожної людини. За гороскопом, хтось буде нерозлучно йти по життю з удачею і фортуною, а хтось швидко піде вгору по кар’єрних сходах, відкриє свій бізнес, а дехто може стати банкрутом, незважаючи на всі свої прорахунки. Адже Коза (Вівця) не спілкується з тими, хто недбало ставиться до своїх фінансів і любить неабияк витратитися з різного приводу, так що намагайтеся уникати цього .

Наступний 2015 рік кого за гороскопом – популярне питання серед багатьох, особливо воно актуальне в той час, коли вже слід підбирати вбрання і думати про те, які новорічні страви приготувати на стіл, адже все це сприяє тому, щоб роздобути прихильність символу року .

Щоб бути в хороших відносинах з Козою згідно з східним гороскопом потрібно зустрічати новий 2015 рік  вдома, разом зі своєю родиною та з близькими людьми, і тоді символ 2015 року це оцінить по-достоїнству, адже він і сам віддає перевагу домашньому комфорту і затишку.

Схожі статті: