В даній статті вияснимо, як правильно зустрічати 2015 рік Кози (Вівці) - насамперед, варто влаштувати прибирання, причому серйозне: зняти і випрати штори, гардини, вимити в будинку або квартирі кожен куточок.

Оскільки стихія 2015 року Кози і Вівці дерево то дуже непогано, якщо Ви будете зустрічати новий рік правильно, а саме розставите по всіх кімнатах статуетки, виготовлені з дерева, а на стіл поставите дерев’яний посуд – благо, такий зараз все ще можна знайти. Ідеально, якщо Ви купите невеликий сувенір у вигляді Кози і повісите його, приміром, на вхідні двері – вона послужить Вам своєрідним оберегом від усього поганого в наступаючому 2015 році.

Сервіруючи новорічний стіл, не забудьте і про білі серветки з тканини, тому що паперові використовувати не рекомендується. Оскільки Коза дуже любить траву, то можна зустрічати 2015 рік Кози поставивши посередині святкового столу невеликий кошик із зеленню, а поруч покласти невеликий шматочок червоної стрічки – вона допоможе приборкати цю святу тварину. Своє почесне місце на столі займуть і вегетаріанські салати і молочні продукти. В обов’язковому порядку мають бути присутніми різноманітні фрукти і овочі, а також солодощі і горіхи. Дерев’яна Коза не вживає спиртного, ну хіба що, крім традиційного шампанського, краще приготувати якісь коктейлі або соки.

Як і в чому зустрічати 2015 рік Кози і Вівці - вбрання обов’язково повинно відрізнятися своєю оригінальністю, так що, коли будете вибирати вбрання, зверніть увагу на фіолетові і сині кольори. Також не зайвим буде використання різних прикрас, наприклад, дуже добре будуть виглядати ті ж кулони і декоративні шпильки.

Схожі статті: