Пророцтва від великого пророка Мішеля Нострадамуса відомі всьому світу і перш за все тим, що багато з них до теперішнього часу збулися. Саме він передбачив долю Наполеона і більш менш точно передбачив терористичний акт у США 11 вересня 2001 р. Цікаво, а які передбачення і пророцтва від Нострадамуса на 2015 рік нас з Вами чекають і до чого слід готуватися?

Перше і найголовніше передбачення на 2015 рік від знаменитого Нострадамуса говорить про те, що на початку цього року на Землі народиться новий месія, який в майбутньому стане об’єднувачем земель і врятує цивілізацію від зла і розпусти, в яку люди будуть повільно занурюватися. Більше того, саме на початок цього періоду Нострадамус відносить зародження нової релігії, яка дуже швидко пошириться по всьому світу і навколо якої об’єднається все суспільство.

Пророцтва Нострадамуса на 2015 рік розшифровуються зовсім непросто, часом подвійно, адже великий провидець жив у період розквіту інквізиції і максимально шифрував свої тексти. Однак при детальному розшифруванні можна зрозуміти, що в першій половині 2015 року виникне серйозний конфлікт на Близькому Сході, а саме Іран оголосить ультиматум Туреччини і світ ризикує опинитися на порозі Третьої Світової Війни.

Висловлювався знаменитий провісник і про глобальні катаклізми, які відбудуться у другому півріччі 2015 р. Так пророцтва 2015 від Нострадамуса говорять про глобальний потоп, так проливні дощі будуть загрожувати затопленням Європи і численними жертвами. А ось Південне узбережжя Індійського океану буде страждати від сильних цунамі, які принесуть небачені досі руйнування. Також є пророцтва на 2015 рік і про голод, який виникне в Африці – він призведе до масової втечі і переселення людей з африканського континенту.

Також дивіться: астрологічний прогноз на 2015 рік.

Схожі статті: