Хочемо представити Вашій увазі робочий календар на 2015 рік (Україна), його можна скачати або навіть роздрукувати. Оскільки всі вже знають, що наступний 2015 р. буде знову не високосним, і який почнеться в цей раз з четверга, ну а пройде він під знаком Кози (Вівці), причому не простої, а якщо вірити східному китайському календарю, то це буде рік дерев’яної синьої Кози.

Власне, ось він сам календар на 2015 рік (українською мовою), який Ви при бажанні можете скачати і (або) роздрукувати:

У розташованому вище календарі червоним відзначені вихідні дні, а саме всі Суботи і Неділі, крім цього всі місяці і дні тижня в календарі пронумеровані українською мовою. До речі, більш детально розповісти Вам про те, скільки нас чекає робочих, ну і найголовніше вихідних днів в 2015 році ми поки що не можемо, оскільки на даний момент немає офіційної інформації, зокрема постанови уряду України про перенесення святкових і вихідних днів в 2015 р. Як тільки така інформація з’явиться, то в календар 2015  буде додана інформація про офіційні вихідні з урахуванням переносу.

Якщо ж Вам потрібна просто календарна сітка, без офіційних святкових днів, то календар на 2015 рік (українською), який розміщений вище – те що Вам потрібно.

Також дивіться: всі церковні пости і свята в 2015 році (Україна).

Схожі статті: