У цій статті Ви дізнаєтеся якими будуть пророцтва Ванги на 2015 рік, від великої болгарської провидиці, яка відома на весь світ завдяки своїм влучним прогнозам і передбаченням. І навіть сьогодні її передбачення, а також пророцтва хвилюють багатьох людей і які постійно намагаються дізнатися, що ж передбачила велика провидиця на 2015 рік Кози. Що бачила вона і до чого треба готуватися нам?

Перш за все світове співтовариство стурбоване прогнозами Ванги про кінець світу, який за припущеннями має настати в кінці 2015 року – на початку 2016 р. Пророцтва від Ванги 2015 сповіщають про якісь яскраві спалахи, які можна тлумачити по-різному, і як вибухи атомної зброї чи можливо це спалахи на Сонці, після чого велика частина земної кулі просто піде під воду і на Землі почнеться велике переселення з південної частини на північ.

Однак катаклізми почнуться тільки в кінці року, а напередодні глобальних змін на Землі пророцтва і передбачення Ванги на 2015 рік прогнозують великі досягнення в науці і техніці, а також чимало нових і цікавих космічних відкриттів. Провидиця говорить і про те, що перед кінцем світу в середині року станеться подія, яка потрясе всіх жителів нашої планети і стане самим важливим відкриттям за всю історію існування нашої цивілізації.

Фахівці які розшифровують пророцтва і передбачення від Ванги на 2015 рік з великою часткою скепсису відносяться до даних пророцтв насамперед тому, що Ванга ніколи не називала дат, описуючи тільки саму подію, при цьому даючи лише натяки на час коли ця подія повинна відбутися, у будь-якому випадку варто сподіватися на краще.

Схожі статті: