Оскільки наш сайт присвячений 2015 року, то цілком природно, що в даній статті ми розглянемо календар свят України на 2015 рік, причому який можна буде не тільки переглянути, але ще і скачати, а також роздрукувати. Особливістю нижче розміщеного календаря є те, що в ньому присутні практично всі головні українські свята, пам’ятні дати України, які будуть відзначатися в 2015 р.

Оскільки майбутній рік синьої Кози не є високосним (попереднім високосним роком був 2012-й, а наступним стане 2016-й), то наш календар свят на 2015 рік для України буде складатися з 365-ти днів:

З календарем розібралися, а тепер з’ясуємо які саме свята нас чекають в наступному 2015 році. Відразу зазначимо, що свят буде велика кількість і в цілому розділити їх можна на певні категорії: офіційні, неофіційні, міжнародні, державні, професійні, релігійні (церковні) і ін. Безумовно, більшості жителів нашої країни, подобаються ті свята, на які випадають вихідні або неробочі дні та таких днів у 2015 році очікується чимало.

Календар 2015 зі святами (всі українські свята в 2015 році), що будуть відзначатися в Україні виглядає наступним чином:

Незважаючи на безліч свят, кожен для себе зможе виділити лише декілька з них, що дійсно будуть святкуватися з усією душею. Адже не дарма кажуть, що свято приходить тільки туди, де його по-справжньому чекають і відчувають.

Також дивіться: православний календар на 2015 рік.

Схожі статті: