У даній статті ми з’ясуємо якими будуть передбачення і пророцтва Павла Глоби на 2015 рік про Україну, – на превеликий жаль астролог зробив невтішні прогнози щодо нашої країни, тому що він передбачив її розпад ще в 2014 році – на три частини, і при цьому дві з них можуть увійти до складу Росії. Нагадуємо, що ці пророцтва про Україну П. Глоба озвучив ще в 2010 р. на своїй прес-конференції, там же він і заявив, що в Україні буде існувати паралельно дві адміністрації, не залежні один від одного. Територія формально буде цілісною, але Східноукраїнська федерація відмовиться підкорятися Києву, фактично ставши частиною РФ.

Для Криму пророцтва Павла Глоби на 2015 рік також нерайдужні, так як астролог проводить паралель, порівнюючи Крим  в 2015 р. з однією з відомих гарячих точок Росії. Крім цього він побоюється, що поєднання зірок в 2014-2015 році дуже войовниче (Уран в Овні), що може загрожувати війною і різними конфліктами як в Україні так і у світі в цілому, також можливий абсолютно неконтрольований вибух тероризму. З точки зору астрології та історичних паралелей, як зазначив Глоба, 2015 рік є дуже войовничим.

Різні передбачення і прогнози П. Глоби нагадують нам про те, що саме на дати, пов’язані з ювілеями народження і смерті Михайла Лермонтова відбувалися страшні катаклізми. Рівно через 100 років після народження Лермонтова почалася Перша світова війна, а Велика Вітчизняна – через сторіччя після смерті. Радянський Союз розпався, коли минуло 150 років з дня смерті поета. А в 2014 році відповідно 200-річний ювілей, і можливо, ця дата несе світові щось страшне і непередбачене.

Будемо сподіватися, що пророцтва і прогнози Глоби про Україну на 2015 рік були помилкові і всіх нас чекає тільки світле і прекрасне майбутнє…

Також дивіться: пророцтва Ванги на 2015 рік Кози в т.ч і про Україну.

Схожі статті: