Практично щодня в наступному 2015 році нас будуть чекати різні знаменні дати 2015, причому, відзначимо, що на один і той же день може доводиться по кілька ювілейних та пам’ятних подій.

У даній статті “ Календар знаменних дат України на 2015 рік ” ми спробували підібрати тільки самі великі і значущі події, ювілеї які припадають на 2015 рік. Таким чином, нижче представлений календар (див. посилання нижче) містить інформацію тільки про найважливіші історичні дати, а також ювілеї великих людей, в частності письменників, поетів, композиторів, художників і звичайно ж важливих державних діячів, великих мандрівників тощо.

В першу чергу, знаменні дати 2015 року стануть корисними кожному допитливому громадянину України, який хотів би знати, які будуть відзначатися знаменні події в наступному році і якого саме числа. Крім цього, корисним буде цей календар 2015 і для викладачів шкіл та ліцеїв, вузів, а також студентам і школярам, бібліотекарям, письменникам і журналістам, і всім тим кому небайдужа історія нашої Батьківщини .

При натисканні на дане посилання,  відкриється нова сторінка, на якій Ви і знайдете календар знаменних дат 2015 в форматі PDF, який розроблений працівниками Київської обл. бібліотеки для дітей.

Незважаючи на те, що список, в якому розміщені тільки важливі знаменні і пам’ятні дати України 2015 року вийшов дуже довгим, все ж він містить досить важливу інформацію про всілякі значущі та інші пам’ятні, знаменні та ювілейні дати. Відзначимо, що всі події розміщені в календарному порядку починаючи з січня 2015 р. і закінчуючи груднем.

Схожі статті: