С наближенням 1 січня, у багатьох з нас виникає запитання, а куди поїхати на Новий рік 2015 – в першу чергу, це залежить від Ваших уподобань, якщо в душі літо, то можна відправитися на пляж Копакабана в Бразилію. Тут новорічні свята завжди чудові: феєрверки, пляж, екзотичні коктейлі. Вечірка триває тут цілий день, всюди проходять музичні виступи. На п’ятикілометровому пляжі святкують близько 2-ох мільйонів людей, всі присутні одягнені у білі шати.

Також можна на Новий рік 2015 поїхати відпочивати в США на Таймс-Сквер, який збере близько 1-го мільйона людей у новорічну ніч. Чудове піротехнічне шоу, близькість десятків нічних клубів, виступ зірок роблять дану вечірку незабутньою.

Сіднейська бухта в Австралії не менш приваблива для туристів. Новий рік 2015 розпочнеться тут в тринадцять годин, коли прозвучить постріл гармати, що знаходиться в місцевій гавані. У Сіднейській гавані аж до ранку тривають масові гуляння.

Бранденбурзькі ворота в Берліні збирають півтора мільйони охочих зустріти прихід Нового року. Світлові вечірки, феєрверки, палатки з пивом, музика, танці – тут пропонуються кожному.

Куди можна поїхати на відпочинок на Новий рік 2015 – якщо хочеться грандіозного шоу, то варто поїхати в Японію. Сотні клубів, пропонують всілякі розважальні програми і шедеври національної кухні.

У Таїланді на площі під назвою Санам Луанг, Бангкок Новий 2015 рік будуть відзначати 3 рази – по західній, східній (китайській) і відповідно по таїландській традиції, таким чином свято триває аж до лютого.

Схожі статті: