У даній статті ми постараємося з’ясувати, якою буде погода на Новий рік 2015 в Україні. Оскільки дана стаття написана в середині листопада 2014 р., то відповідно, скористатися офіційними прогнозами від українського Гідрометеоцентру ми не зможемо, тому що на такий тривалий час точні і офіційні прогнози погоди не складаються. Але це не означає, що ми не зможемо дізнатися про те, яка очікується погода на Новий 2015 рік, оскільки, крім офіційних прогнозів існують прогнози і від наших українських народних синоптиків.

Приміром, всім нам добре відомий народний дніпропетровський синоптик – В. Некрасов, передбачає, що погода на новорічні свята швидше за все не порадує нас снігом. А ось у Л. Горбаня з Луганська діаметрально протилежна думка, так як за його розрахунками, саме на Новий рік 2015 варто очікувати 20-ти градусний мороз, та ще зі снігопадами.

Своїми прогнозами, стосовно того, якою очікується новорічна погода поділилися з нами і європейські синоптики, так на їх думку, незважаючи на те, що грудень 2014 року буде морозним, безпосередньо до Нового 2015 року морози спадуть (під впливом теплих атлантичних повітряних мас ) і піде рясний сніг.

Більш менш точний офіційний прогноз погоди на Новий рік 2015 в Україні з’явиться швидше за все у другій половині грудня, а поки, що залишається нам з Вами покладатися на вищенаведені прогнози від народних синоптиків.

Також дивіться: коли в Україні буде святкуватися Масляна в 2015 році.

Схожі статті: